Paraziti mě vystrašily

Parazity
Parazity mě vystrašily

Paraziti mě strašili, odkdy začala chodit naše dcerka do školky. Slyšela jsem historky o tom, jak dokáží znepříjemnit život člověku a tak jsem se přirozeně bála.
Nuž a pak mi začala dcera pokašlávat, okamžitě jsem věděla, že nepůjde jen o nějaké nachlazení. Máma mi hned kázala navařit jí léčivé čajíky, dokonce nakoupila různé vitamíny, natírali jsme jí hruď i domácí mastí, kašel však neustával, a tak jsme se rozhodli ji vzít k lékaři. Lékař, který dceru důkladně vyšetřil, se mě hned zeptal, jestli chodí do školky, odkdy kašle, jestli něco i vykašlává a pak poznamenal: „Pravděpodobně jde o paraziti v těle, ale chci si být jistý, vezmu jí výtěr z krku, abych s jistotou vyloučil jiné onemocnění. Nebojte se, pokud se potvrdí paraziti, řeknu vám, co dělat, jak tělo vyléčíme.“ Samozřejmě, že jsem byla vyplašená, ale věděla jsem, že to nepomůže. Musím počkat na výsledky.
Jakmile jsem přišla domů, zapnula jsem počítač a začala jsem surfovat po internetu. Našla jsem super stránky, na kterých jsem si přečetla, že paraziti se mohli dostat do těla „díky“ nemytému ovoci, zelenině a že jsou dost nebezpečné. „Musíme dbát o to, aby si Janka myla ruce častěji a důkladněji. A když přišli výsledky a potvrdily se parazity v těle dcerky, začali jsme dbát o hygienu ještě více, aby se takové onemocnění u ní více neobjevilo.